RAC02-24SGA
DigiKeys varenummer
945-3216-ND
Producenter
Producentens varenummer
RAC02-24SGA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 24V 85 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RAC02-24SGA Modeller
Funktioner
Universalindgang
Producenter
Recom Power
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med reduktion)
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Rør
Pakke/hus
4-DIP-modul
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
1,33" L x 0,87" B x 0,75" H (33,7mm x 22,2mm x 19,0mm)
Type
Indkapslet
Godkendelsesagentur
CE, cURus, FCC
Antal output
1
Linjeregulering
±2%
Spænding - Input
85 – 264VAC
Belastningsregulering
±6%
Spænding - Output 1
24V