R-78K1.8-0.5
DigiKeys varenummer
945-R-78K1.8-0.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
R-78K1.8-0.5
Beskrivelse
0.5A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE'
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 1,8V 500mA 4,5V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
R-78K1.8-0.5 Modeller
Kategori
Spænding - Output 1
Mfr
Strøm - Output (maks.)
500mA
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-40°C – 90°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
85%
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
3-SIP-modul
Spænding - Input (min.)
4,5V
Størrelse/dimension
0,45" L x 0,30" B x 0,40" H (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)
Spænding - Input (maks.)
36V