TT-SMDC-8.000-18-EXT-TR
DigiKeys varenummer
2151-TT-SMDC-8.000-18-EXT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-TT-SMDC-8.000-18-EXT-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-TT-SMDC-8.000-18-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TT-SMDC-8.000-18-EXT-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 100 Ohms 4-SOJ, 9,40mm afstand
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
8 MHz
Størrelse/dimension
0,492" L x 0,181" B (12,50mm x 4,60mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,146" (3,70mm)
Frekvenstolerance
±30ppm