RST-W1B6-10808-22M-FY-001
DigiKeys varenummer
2151-RST-W1B6-10808-22M-FY-001-ND
Producenter
Producentens varenummer
RST-W1B6-10808-22M-FY-001
Beskrivelse
RF ANT 915MHZ WHIP RA SMA 108MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
915MHz Pisk, Tilt RF-antenner 2dBi SMA han Stikforbindelsemontering
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
Raltron Electronics
VSWR
2
Serie
Returtab
-10dB
Emballage
Bulk
Gain
2dBi
Varestatus
Aktiv
Effekt - Maks.
1 W
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Terminering
SMA han
Frekvens (center/bånd)
915MHz
Monteringstype
Stikforbindelsemontering
Antennetype
Pisk, Tilt
Højde (maks.)
4,252" (108,00mm)