RSF-869.000-2000-3030-TR-NS4
DigiKeys varenummer
2151-RSF-869.000-2000-3030-TR-NS4TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-RSF-869.000-2000-3030-TR-NS4CT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-RSF-869.000-2000-3030-TR-NS4DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RSF-869.000-2000-3030-TR-NS4
Beskrivelse
FILTER SAW 869MHZ 6-SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
869MHz Frekvens Universal RF SAW-filter (lydakustisk bølge) 2,2dB 2MHz båndbredde 6-SMD, ingen leder
Kategori
Indsættelsestab
2,2dB
Producenter
Raltron Electronics
Applikationer
Universal
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Varestatus
Aktiv
Højde (maks.)
0,051" (1,30mm)
Frekvens - Center
869MHz
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Båndbredde
2MHz