RSE-32.768-12.5-H14-TR-10PPM
DigiKeys varenummer
2151-RSE-32.768-12.5-H14-TR-10PPMTR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-RSE-32.768-12.5-H14-TR-10PPMCT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-RSE-32.768-12.5-H14-TR-10PPMDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RSE-32.768-12.5-H14-TR-10PPM
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±10ppm Krystaller 12,5pF 55 kOhms 4-SMD, flad leder, 3 ledere
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
55 kOhms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (6,7x1,4)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,264" L x 0,055" B (6,70mm x 1,40mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)
Belastningskapacitans
12,5pF