RPE-18.500-1204-NS1
DigiKeys varenummer
2151-RPE-18.500-1204-NS1-ND
Producenter
Producentens varenummer
RPE-18.500-1204-NS1
Beskrivelse
BUZZER ELEMENT STD 18.5 KHZ 12MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18.5 kHz Standard Summerelementer 30V p-p 0,472" diam. (12,00mm) 1 kOhms
Kategori
Type
Standard
Producenter
Raltron Electronics
Impedans
1 kOhms
Emballage
Bakke
Kapacitans @ frekvens
6000pF @ 100Hz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Frekvens
18.5 kHz
Størrelse/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Spænding - Input (maks.)
30V p-p