RH100-26.000-12-F-1010-EXT-TR
DigiKeys varenummer
2151-RH100-26.000-12-F-1010-EXT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-RH100-26.000-12-F-1010-EXT-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-RH100-26.000-12-F-1010-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RH100-26.000-12-F-1010-EXT-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
Detaljeret beskrivelse
26 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
26 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)