RDTE-2.700-8585-NS1
DigiKeys varenummer
2151-RDTE-2.700-8585-NS1TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-RDTE-2.700-8585-NS1CT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-RDTE-2.700-8585-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RDTE-2.700-8585-NS1
Beskrivelse
BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Summere Transducer, Eksternt drevet Magnetisk 3.6 V 100mA 2,7kHz 93dB @ 3,6V, 10cm Overflademontering Loddepuder
Kategori
Teknologi
Magnetisk
Lydtrykniveau (SPL)
93dB @ 3,6V, 10cm
Serie
Strøm - Forsyning
100mA
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Inputtype
Enpolet signal
Spænding - Nominel
3.6 V
Størrelse/dimension
0,335" L x 0,335" B (8,50mm x 8,50mm)
Spændingsområde
2,5 – 4,5V
Højde - Monteret (maks.)
0,177" (4,50mm)
Frekvens
2,7kHz