RDTE-2.700-8080-NS1
DigiKeys varenummer
2151-RDTE-2.700-8080-NS1TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-RDTE-2.700-8080-NS1CT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-RDTE-2.700-8080-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RDTE-2.700-8080-NS1
Beskrivelse
BUZZER MAGN 3.6V 0.315X 0.315SMD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Summere Transducer, Eksternt drevet Magnetisk 3.6 V 100mA 2,7kHz 75dB @ 3,6V, 10cm Overflademontering Loddepuder
Kategori
Teknologi
Magnetisk
Lydtrykniveau (SPL)
75dB @ 3,6V, 10cm
Serie
Strøm - Forsyning
100mA
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Inputtype
DC
Spænding - Nominel
3.6 V
Størrelse/dimension
0,315" L x 0,315" B (8,00mm x 8,00mm)
Spændingsområde
2 – 5V
Højde - Monteret (maks.)
0,106" (2,70mm)
Frekvens
2,7kHz