R2520-16.000-9-1010-EXT-TR
DigiKeys varenummer
2151-R2520-16.000-9-1010-EXT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-R2520-16.000-9-1010-EXT-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-R2520-16.000-9-1010-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
R2520-16.000-9-1010-EXT-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±10ppm Krystaller 9pF 150 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
9pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)