R1612-32.000-6-F-1020-TR
DigiKeys varenummer
2151-R1612-32.000-6-F-1020-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-R1612-32.000-6-F-1020-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-R1612-32.000-6-F-1020-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
R1612-32.000-6-F-1020-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±10ppm Krystaller 6pF 150 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
6pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,25)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0.063" L x 0.049" B (1.60mm x 1.25mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)