OX4170A-D3-2-24.576-3.3
DigiKeys varenummer
2151-OX4170A-D3-2-24.576-3.3-ND
Producenter
Producentens varenummer
OX4170A-D3-2-24.576-3.3
Beskrivelse
XTAL OSC OCXO 24.576MHZ 3.3V SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24.576 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppb
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Pose
Strøm - Forsyning (maks.)
150mA
Varestatus
Forældet
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,374" L x 0,287" B (9,50mm x 7,30mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,173" (4,40mm)