OX4120A-D3-5-10.000-3.3
DigiKeys varenummer
2151-OX4120A-D3-5-10.000-3.3-ND
Producenter
Producentens varenummer
OX4120A-D3-5-10.000-3.3
Beskrivelse
XTAL OSC OCXO 10MHZ 3.3V TH
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 14-DIP, 4 ledere (fuld størrelse, metaldåse)
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppb
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Resonatorbase
Pakke/hus
14-DIP, 4 ledere (fuld størrelse, metaldåse)
Type
Størrelse/dimension
0,819" L x 0,520" B (20,80mm x 13,20mm)