OX4115A-D3-2-24.576-3.3
DigiKeys varenummer
2151-OX4115A-D3-2-24.576-3.3-ND
Producenter
Producentens varenummer
OX4115A-D3-2-24.576-3.3
Beskrivelse
XTAL OSC OCXO 24.576MHZ 3.3V SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24.576 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±20ppb
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0.606" L x 0.417" B (15.40mm x 10.60mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)