CP3225-155.520-3.3-25-X-T-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CP3225-155.520-3.3-25-X-T-TR |
Beskrivelse | XTAL OSC XO 155.52MHZ 3.3V LVPEC |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 155.52 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
Kategori | Output LVPECL |
Mfr | Spænding - Forsyning 3,3V |
Serie | Frekvensstabilitet ±25ppm |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Varestatus Aktiv | Strøm - Forsyning (maks.) 50mA |
Resonatorbase | Monteringstype Overflademontering |
Type | Pakke/hus 6-SMD, ingen leder |
Frekvens | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Funktion Aktivér/deaktiver | Højde - Monteret (maks.) 0,047" (1,20mm) |