CP3225-100.000-3.3-25-X-T-TR
DigiKeys varenummer
2151-CP3225-100.000-3.3-25-X-T-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-CP3225-100.000-3.3-25-X-T-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-CP3225-100.000-3.3-25-X-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CP3225-100.000-3.3-25-X-T-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100MHZ 3.3V LVPECL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVPECL
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
50mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)