CO4305-40.000-EXT-T-TR
DigiKeys varenummer
2151-CO4305-40.000-EXT-T-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-CO4305-40.000-EXT-T-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-CO4305-40.000-EXT-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CO4305-40.000-EXT-T-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 40MHZ 3.3V HCMOS
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 MHz XO (standard) CMOS, TTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Output
CMOS, TTL
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
25mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)