CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
Abracon LLC
EPSON
EPSON
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TR
DigiKeys varenummer
2151-CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100MHZ 2.5V LVDS
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CL3225-100.000-2.5-25-X-T-TR Modeller
Kategori
Output
LVDS
Mfr
Spænding - Forsyning
2,5V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
40mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)