AS-8.000-20-SMD-TR
DigiKeys varenummer
2151-AS-8.000-20-SMD-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-AS-8.000-20-SMD-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-AS-8.000-20-SMD-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AS-8.000-20-SMD-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 60 Ohms HC-49/US
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
8 MHz
Størrelse/dimension
0.472" L x 0.189" B (12.00mm x 4.80mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,157" (4,00mm)
Frekvenstolerance
±30ppm