CFB-24A-5-10M | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 3307-CFB-24A-5-10M-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | CFB-24A-5-10M |
Beskrivelse | RELAY TIME DELAY 10MIN 10A 120V |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Off-forsinkelse Tidsforsinkelsesrelæer DPDT (2 Form C) 6 sek ~ 10 min Forsinkelse 10A @ 120/240VAC Til fatning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Forsinkelsestid 6 sek ~ 10 min |
Producenter R-K Electronics, Inc. | Kontaktnormering @ spænding 10A @ 120/240VAC |
Emballage Bulk | Spænding - Forsyning 24VAC |