QADC-45-20-08CB
DigiKeys varenummer
Q1250-ND
Producenter
Producentens varenummer
QADC-45-20-08CB
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 45W
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20V 45 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse II) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
45 W
Producenter
Qualtek
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bulk
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
USB-C
Form
Stationær (klasse II)
Ledningslængde
39,4" (1,00m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C8
Spænding - Input
100 – 240VAC
Størrelse/dimension
3,90" L x 1,96" B x 1,29" H (99,0mm x 49,9mm x 32,8mm)
Spænding - Output
20V
Godkendelsesagentur
BSMI, CB, CE, cULus, FCC, GS, PSE, RCM
Strøm - Output (maks.)
2,25A