Q5-4X-1/2-01-QB6IN-14
DigiKeys varenummer
Q5-4X-1/2-01-QB6IN-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q5-4X-1/2-01-QB6IN-14
Beskrivelse
HEATSHRINK 1/2"-6" BLACK
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,472" (11,99mm) 4 til 1 Sort 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,055" (1,40mm)
Mfr
Materiale
Serie
Funktioner
Belagt med klæbemiddel, Væskebestandig
Emballage
Bulk
Farve
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Type
Krympetemperatur
80°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
-50°F – 104°F (-10°C – 40°C)
Længde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Holdbarhed
60 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,472" (11,99mm)
Grundlæggende varenummer
Indvendig diameter - Krympet
0,118" (2,99mm)