Q-150K-3/16-01-QB48IN-25
DigiKeys varenummer
QKY316B-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q-150K-3/16-01-QB48IN-25
Beskrivelse
HEATSHRINK PVDF 3/16"X4' 1=1PC
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,187" (4,75mm) 2 til 1 Sort 4,00' (1,22m)
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,010" (0,25mm)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Type
Krympetemperatur
135°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
-50°F – 104°F (-10°C – 40°C)
Indvendig diameter - Leveret
0,187" (4,75mm)
Grundlæggende varenummer
Indvendig diameter - Krympet
0,095" (2,41mm)