Billede for GMC15R88 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GMC15R88
DigiKeys varenummer
GMC15R88-ND
Producenter
Producentens varenummer
GMC15R88
Beskrivelse
1.5" 8X8 DOT MATRIX ANODE ROW CA
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Displaymoduler – LED punktmatrix8 x 8 Almindelig anoderække, Almindelig katodekolonne Rød 2V 1,49" L x 1,49" B x 0,40" H (37,90mm x 37,90mm x 10,20mm)
Kategori
Intern tilslutning
Almindelig anoderække, Almindelig katodekolonne
Producenter
QT Brightek (QTB)
Størrelse/dimension
1,49" L x 1,49" B x 0,40" H (37,90mm x 37,90mm x 10,20mm)
Serie
Farve
Rød
Emballage
Bulk
Konfiguration
8 x 8
Varestatus
Aktiv
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2V