QTM750-16.000MBE-T
DigiKeys varenummer
4981-QTM750-16.000MBE-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
4981-QTM750-16.000MBE-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
4981-QTM750-16.000MBE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
QTM750-16.000MBE-T
Beskrivelse
7.0X5.0 CMOS QUARTZ OSCILLATOR /
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,056" (1,42mm)