QTM325-22.5792MBD-T
DigiKeys varenummer
4981-QTM325-22.5792MBD-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
4981-QTM325-22.5792MBD-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
4981-QTM325-22.5792MBD-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
QTM325-22.5792MBD-T
Beskrivelse
3.2X2.5 CMOS QUARTZ OSCILLATOR
Producentens standard leveringstid
1 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22.5792 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
5mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)