QTK325-32.768KDA-T
DigiKeys varenummer
4981-QTK325-32.768KDA-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
4981-QTK325-32.768KDA-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
4981-QTK325-32.768KDA-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
QTK325-32.768KDA-T
Beskrivelse
3.2X2.5 1.8V +/-25PPM -10~70C
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
3mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)