QT49S-12.000MEEJ-T
DigiKeys varenummer
4981-QT49S-12.000MEEJ-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
4981-QT49S-12.000MEEJ-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
4981-QT49S-12.000MEEJ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
QT49S-12.000MEEJ-T
Beskrivelse
HC49 10PPM @25C 10PPM (-20 TO 7
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 40 Ohms HC-49/US
Kategori
Frekvenstolerance
±10ppm
Mfr
Belastningskapacitans
18pF
Serie
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstilstand
Fundamental
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Type
MHz krystal
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens
12 MHz
Pakke/hus
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,189" B (11,40mm x 4,80mm)