QT161S-32.000MAHV-T
DigiKeys varenummer
4981-QT161S-32.000MAHV-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
4981-QT161S-32.000MAHV-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
4981-QT161S-32.000MAHV-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
QT161S-32.000MAHV-T
Beskrivelse
1.6X1.2 SEAM SEAL MHZ XTAL -4PAD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±30ppm Krystaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)
Frekvenstolerance
±30ppm