PH9400.566NLT
DigiKeys varenummer
553-3360-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-3360-1-ND - Afskåret tape (CT)
553-3360-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PH9400.566NLT
Beskrivelse
TRANSFORMER 4.5MH SMD
Producentens standard leveringstid
15 uger
EDA/CAD-modeller
PH9400.566NLT Modeller
Kategori
Induktans
4.5 mH
Producenter
Pulse Electronics
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Størrelse/dimension
0,657" L x 0,500" B (16,70mm x 12,70mm)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Højde - Monteret (maks.)
0,559" (14,20mm)