PH9400.566NLT | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | PH9400.566NLT |
Beskrivelse | TRANSFORMER 4.5MH SMD |
Producentens standard leveringstid | 15 uger |
Kundereference | |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | PH9400.566NLT Modeller |
Kategori | Induktans 4.5 mH |
Producenter Pulse Electronics | Monteringstype Overflademontering |
Serie | Størrelse/dimension 0,657" L x 0,500" B (16,70mm x 12,70mm) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Højde - Monteret (maks.) 0,559" (14,20mm) |