PH9385.013NLT
DigiKeys varenummer
553-3351-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-3351-1-ND - Afskåret tape (CT)
553-3351-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PH9385.013NLT
Beskrivelse
XFMR PUSH-PULL RS-485 COMM SMD
Producentens standard leveringstid
15 uger
EDA/CAD-modeller
PH9385.013NLT Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Induktans
2.6 mH
Producenter
Pulse Electronics
Til brug med/relaterede produkter
RS-485 kommunikation
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,630" L x 0,512" B (16,00mm x 13,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,295" (7,50mm)