PG0085.222NL
DigiKeys varenummer
553-3077-ND
Producenter
Producentens varenummer
PG0085.222NL
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 1.1A 46 MOHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 1.1 A 46mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PG0085.222NL Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
46mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
40MHz
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 130°C
Varestatus
Forældet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,169" L x 0,169" B (4,30mm x 4,30mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Mætning (Isat)
1,1A