PE-1210CCMC601STS
DigiKeys varenummer
553-PE-1210CCMC601STSTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-PE-1210CCMC601STSCT-ND - Afskåret tape (CT)
553-PE-1210CCMC601STSDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PE-1210CCMC601STS
Beskrivelse
CMC 1A 2LN 600 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 600 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 120mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PE-1210CCMC601STS Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
120mOhm
Producenter
Pulse Electronics
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,079" (2,00mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Pakke/hus
Vandret, 4 PC Pad
Strømklassificering (maks.)
1A