PAL6373.101HLT
DigiKeys varenummer
553-PAL6373.101HLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-PAL6373.101HLTCT-ND - Afskåret tape (CT)
553-PAL6373.101HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PAL6373.101HLT
Beskrivelse
FIXED IND 100NH 75A 0.14 MOHM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 nH Uskærmet Induktor 75 A 0,14mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Afskærmning
Uskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
0,14mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±15%
Størrelse/dimension
0,472" L x 0,236" B (12,00mm x 6,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
117A