PA4349.823ANLT
DigiKeys varenummer
553-4051-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-4051-1-ND - Afskåret tape (CT)
553-4051-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA4349.823ANLT
Beskrivelse
FIXED IND 82UH 10A 34.2 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
82 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 10 A 34,2mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
PA4349.823ANLT Modeller
DC-modstand (DCR)
34,2mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
1,5MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,925" L x 0,866" B (23,50mm x 22,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
7,7A
Højde - Monteret (maks.)
0,512" (13,00mm)