PA4349.222ANLT
DigiKeys varenummer
553-4045-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-4045-1-ND - Afskåret tape (CT)
553-4045-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA4349.222ANLT
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 52A 1.25 MOHM
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 52 A 1,25mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
PA4349.222ANLT Modeller
DC-modstand (DCR)
1,25mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
19MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,925" L x 0,866" B (23,50mm x 22,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
43A
Højde - Monteret (maks.)
0,512" (13,00mm)