PA4349.103ANLT
DigiKeys varenummer
553-4048-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-4048-1-ND - Afskåret tape (CT)
553-4048-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA4349.103ANLT
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 30A 4.15 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 30 A 4,15mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
PA4349.103ANLT Modeller
DC-modstand (DCR)
4,15mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
7MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,925" L x 0,866" B (23,50mm x 22,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
20A
Højde - Monteret (maks.)
0,512" (13,00mm)