PA4346.472ANLT | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | PA4346.472ANLT |
Beskrivelse | FIXED IND 4.7UH 12.5A 10.2 MOHM |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 4.7 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 12.5 A 10,2mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | PA4346.472ANLT Modeller |
Kategori | Afskærmning Afskærmet |
Mfr | DC-modstand (DCR) 10,2mOhm maks. |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Varestatus Aktiv | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Type Formstøbt | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus Ikke-standard |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,531" L x 0,496" B (13,50mm x 12,60mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,197" (5,00mm) |
Strøm - Mætning (Isat) 16A |