PA4346.332ANLT
DigiKeys varenummer
553-4041-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-4041-1-ND - Afskåret tape (CT)
553-4041-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA4346.332ANLT
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 14A 7 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 14 A 7mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
PA4346.332ANLT Modeller
DC-modstand (DCR)
7mOhm maks.
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,531" L x 0,496" B (13,50mm x 12,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,197" (5,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
20,5A