PA4344.153ANLT
DigiKeys varenummer
553-4035-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-4035-1-ND - Afskåret tape (CT)
553-4035-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA4344.153ANLT
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 16A 15.5 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 16 A 15,5mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
PA4344.153ANLT Modeller
DC-modstand (DCR)
15,5mOhm maks.
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,701" L x 0,665" B (17,80mm x 16,90mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
16A