PA4341.223ANLT | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | PA4341.223ANLT |
Beskrivelse | FIXED IND 22UH 2.5A 190 MOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 22 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 2.5 A 190mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | PA4341.223ANLT Modeller |
Kategori | Afskærmning Afskærmet |
Mfr | DC-modstand (DCR) 190mOhm maks. |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Varestatus Aktiv | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Type Formstøbt | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus Ikke-standard |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,280" L x 0,260" B (7,10mm x 6,60mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,118" (3,00mm) |
Strøm - Mætning (Isat) 3A |