PA4340.332ANLT
DigiKeys varenummer
553-3999-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-3999-1-ND - Afskåret tape (CT)
553-3999-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA4340.332ANLT
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 6.3A 33 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 6.3 A 33mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
PA4340.332ANLT Modeller
DC-modstand (DCR)
33mOhm maks.
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,205" B (5,70mm x 5,20mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
6A