PA4340.153ANLT
DigiKeys varenummer
553-4001-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-4001-1-ND - Afskåret tape (CT)
553-4001-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA4340.153ANLT
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 2.9A 170 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 2.9 A 170mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PA4340.153ANLT Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
170mOhm maks.
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Formstøbt
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,205" B (5,70mm x 5,20mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,2A