P1166.563NLT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Würth Elektronik
På lager: 0
Datablad
56 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 730 mA 340mOhm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
P1166.563NLT
DigiKeys varenummer
P1166.563NLT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
P1166.563NLT
Beskrivelse
FIXED IND 56UH 730MA 340 MOHM
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
P1166.563NLT Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
340mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
11MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 130°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,297" L x 0,297" B (7,54mm x 7,54mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,138" (3,51mm)
Strøm - Mætning (Isat)
730mA