CX0603MRX7R9BB103
DigiKeys varenummer
311-1233-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-1233-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-1233-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CX0603MRX7R9BB103
Beskrivelse
CAP PASSTHRU 10000PF 50V 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Gennemføringskondensatorer 50V 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CX0603MRX7R9BB103 Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
50V
Producenter
Pulse Electronics
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Temperaturkoefficient
X7R
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering, MLCC
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Type
Pass Through
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Kapacitans
10000 pF
Højde (maks.)
0,030" (0,75mm)
Tolerance
±20%