UBC10.241-N1
DigiKeys varenummer
UBC10.241-N1-ND
Producenter
Producentens varenummer
UBC10.241-N1
Beskrivelse
DIN RAIL UPS 24V 10A W/O BATTERY
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Uafbrydelig strømforsyning (UPS) Standby (ingen regulering) Universal, Industristyring 360W 24V
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
UBC10.241-N1 Modeller
Kategori
Form
Din-skinne
Producenter
PULS, LP
Effekt - Nominel
360W
Serie
Spænding - Output
24V
Emballage
Boks
Størrelse/dimension
4,685" L x 4,843" B (119,00mm x 123,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde
4,882" (124,00mm)