POW-1644L-LWC50-B-R
DigiKeys varenummer
668-1210-ND
Producenter
Producentens varenummer
POW-1644L-LWC50-B-R
Beskrivelse
MIC COND ANLG OMNI -44DB 0.236"D
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 Hz ~ 16 kHz Analog Mikrofoner Electret-kondensator 2 V ~ 10 V Rundstrålende (-44dB ±3dB) Trådledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
POW-1644L-LWC50-B-R Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Impedans
2.2 kOhms
Producenter
PUI Audio, Inc.
Spænding - Nominel
2 V
Serie
Spændingsområde
2 V ~ 10 V
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning
500 µA
Varestatus
Aktiv
Portplacering
Top
Type
Electret-kondensator
Klassificeringer
IP57 - Støvbeskyttet, Vandtæt
Udgangstype
Analog
Terminering
Trådledere
Retning
Rundstrålende
Størrelse/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Frekvensområde
50 Hz ~ 16 kHz
Højde (maks.)
0,071" (1,80mm)