AT-1224-TWT-12V-R
AT-1224-TWT-12V-R
AT-1224-TWT-12V-R
DigiKeys varenummer
668-1485-ND
Producenter
Producentens varenummer
AT-1224-TWT-12V-R
Beskrivelse
BUZZER MAGNETIC 12V 12MM TH
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Summere Transducer, Eksternt drevet Elektromekanisk/magnetisk 12 V 40mA 2,4kHz 85dB @ 12V, 10cm Hulmontering PC-ben
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AT-1224-TWT-12V-R Modeller
Kategori
Driftstilstand
Enkelt tone
Producenter
PUI Audio, Inc.
Lydtrykniveau (SPL)
85dB @ 12V, 10cm
Serie
Strøm - Forsyning
40mA
Emballage
Bakke
Portplacering
Top
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Driverkredsløb
Transducer, Eksternt drevet
Klassificeringer
Kan vaskes
Inputtype
Peak-peak-signal
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Nominel
12 V
Terminering
PC-ben
Spændingsområde
6 – 15V
Størrelse/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Frekvens
2,4kHz
Højde - Monteret (maks.)
0,362" (9,20mm)